ΣΑΒΒΑΤΟ 23.02.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωνικός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
Αξιός Ανατολικού - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
Ελλήσποντος Κριθιάς - Παύλος Μελάς 0-3 α.α.
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Πλαγιαρίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Αστέρας Ραιδεστού - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) - ώρα:16.00
Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΠΟ Ξηροκρήνης - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge
Εθνικός Ευόσμου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Αγχιάλου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:16.00
Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) - ώρα:16.00
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
Αστραπή Μεσαίου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Μεσαίου - ώρα:16.00
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Προοδευτική - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Λιάκα Φανουρία
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Πέρα
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.30
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.
ΑΕ Μαρτίου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Αριστοτέλης - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Βαθυλάκκου - ώρα:16.00
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
ΑΟ Μεσήμβριας - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:16.00
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.00
Γιατρός:Παπαδέα Σταυρούλα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:16.00
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Σάντος Πανοράματος - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:16.00
Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αναστασιάδης, Βότσαρης, Μελενικιώτης Πασχ., Ρακόπουλος, Σταμάτης Αθ.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Alokshi M., Elmoghrabi M., Κυριακίδης, Λάλλας, Ματιάκη, Σαριδάκης, Φαρμάκη, Χαρατσίδης.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24.02.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20ή αγωνιστική)
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο:Κυμίνων - ώρα:15.00
- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μακεδονικός
Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΚ Ελπίδες Καρδίτσας 1994
Γήπεδο:Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΟΚ) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δουβέκης Σταύρος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Φοίνικα Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Καμπανιακός - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Μελιτέας - Μαραθώνας
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
ΑΟ Καρδίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Εθνικός Σοχού - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Σοχού - ώρα:12.30
Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Κανονιέρηδες - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan
Δόξα Πενταλόφου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Ελλήσποντος Μαδύτου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Balousha Mohammed
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Πανόραμα
Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Νίκη Κερασιάς - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Alokshi Mohammed
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge
Μαγνησιακός - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Παπαδέα Σταυρούλα
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Alokshi Mohammed
Δόξα Δρυμού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Δρυμού - ώρα:11.30
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Νίκη Ευκαρπίας - Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Ευκαρπίας - ώρα:16.00
Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Εθνικός Αστέρας - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.30
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο:Όσσας - ώρα:12.00
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Δράση Αρδαμερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:11.30
Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.
Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:11.30
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Δόξα Ασσήρου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:16.00
Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Αρης Καβαλαρίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:15.00
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο:Χορτιάτη - ώρα:11.30
Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
ΑΕ Πυλαίας - Αίολος
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Μίκρας - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:12.00
Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Γεωργίου Αρετή
Κανάρης - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:11.30
Γιατρός:Balousha Mohammed
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:15.30
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Νίκη Νεοχωρούδας - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο:Νεοχωρούδας - ώρα:11.30
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.30
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Λιονταράκια Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:10.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
Αναγέννηση Επταπυργίου - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:12.00
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Ανω Σταυρού - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:16.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Φοίνικας Σχολαρίου - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα:16.00
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Βλαχούδης, Ναζίρης, Τόλης, Χατζόπουλος.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.00 – 13.30: Λάλλας, Μπάνης, Usore Blessing.
15.00 – 16.00: Μαυρόπετρος, Παπαδήμος, Τσαμαντουρίδης, Σπυρίδου, Λιόλιος.