ΣΑΒΒΑΤΟ
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (2η αγωνιστική)
Νίκη Μεσημερίου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπ.:Μεσημερίου 17.30
Παύλος Μελάς - ΠΟ Μαλακοπής
Γήπ.:Ευκαρπίας 17.30
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπ.:Αγγελοχωρίου 17.30
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ακρίτες Συκεών
Γήπ.: Αμπελοκήπων (χ.) 17.30
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αξιός Ανατολικού - Ιωνικός
Γήπ.:Ανατολικού 17.30
Ελπίδες Χαλάστρας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπ.:Χαλάστρας 17.30
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελευθεριακός - Αστραπή Μεσαίου
Γήπ.:Ελευθ. Κορδελιού 17.30
Πανόραμα - Ιάσων Αυγής
Γήπ.:Πανοράματος 17.30
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Λητής - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπ.:Λητής 17.30
Δόξα Ασσήρου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπ.:Ασσήρου 17.30
4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αναγέννηση Ρυσίου - Αετός Βασιλικών
Γήπ. Ρυσίου: 17.30
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Νίκη Κερασιάς
Γήπ.:Πλαγιαρίου 17.30
ΑΕ Κρήνης - ΑΕ Φαλήρου
Γήπ.:ΑΕ Κρήνης 17.30
Μελιτέας - Αχιλλέας Περαίας
Γήπ.:Τριανδρίας 17.30
Ατρόμητος Τριαδίου – Μ. Αλέξανδρος 2014
Γήπ.:Τριαδίου 17.30
ΚΥΠΕΛΛΟ (1η αγωνιστική)
8ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπ.: Ευόσμου (πλ.) 17.00
Εθνικός Μαλγάρων – Αγροτικός Αστέρας 2016
Γήπ.:Μαλγάρων 17.00
9ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπ.:Φιλαδέλφειας 17.00
Ακαδ. Νεάπ./ Ελπίδες Μακεδονικού - Σταυραετός
Γήπ.:Μακεδονικού (Βοηθητικό) 17.00
Ντίνος Κούης - Κανονιέρηδες
Γήπ.:Ελπίδας Ευόσμου 17.00
10ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Αγ. Παύλου - Προοδευτική
Γήπ.:Αγ. Παύλου 17.00
11ος ΟΜΙΛΟΣ
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου
Γήπ.:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) 17.00
Αστέρας Ραιδεστού - Πέρα
Γήπ.:Ραιδεστού 17.00
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπ.:Σχολαρίου Μίκρας Θέρμης 17.00
ΚΥΡΙΑΚΗ
Α1 (2η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπ.:Θέρμης 17.30
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ομόνοια Σίνδου
Γήπ.:Κουφαλίων (παλιό) 17.30
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπ.: Καλαμαριάς (πλ.) 17.30
Αναγέννηση Επανομής - ΑΕ Ευόσμου
Γήπ.:Επανομής 17.30
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Εθνικός Μετεώρων - Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπ.:Μετεώρων 11.30
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπ.:Αγ. Παύλου 11.00
Δόξα Πενταλόφου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπ.:Πενταλόφου 11.00
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου
Γήπ.:Χαλκηδόνας 17.30
Δόξα Ρετζικίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπ.:Πεύκων 17.30
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟ Δορκάδας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπ.:Ευκαρπίας 17.30
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΣ Νεάπολης
Γήπ.:Κριθιάς 17.30
Αρης Καβαλαρίου - Αγ. Γεώργιος
Γήπ.:Καβαλαρίου 17.30
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπ.:Αγ. Βασιλείου 17.30
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΕ Φιλύρου
Γήπ.:Αμπελοκήπων (πλ.) 11.00
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Θύελλα Περιστερώνα - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπ.:Περιστερώνας 17.30
Αστραπή Δενδροποτάμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπ.:Μενεμένης 17.30
Εθνικός Σοχού - Εθνικός Πυλαίας
Γήπ.:Σοχού 17.30
Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπ.: Ευόσμου (πλ.) 17.30
Θερμαϊκός Θεσσαλ. - Χελιδόνια
Γήπ.:Θερμαϊκού (χ.) 17.30
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Μαραθώνας - ΠΑΟΝΕ
Γήπ.: Καλαμαριάς (πλ.) 11.00
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπ.:Αγγελοχωρίου 17.30
ΚΥΠΕΛΛΟ (1η αγωνιστική)
8ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Ελπίδας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπ.: Ευόσμου (πλ.) 11.00
9ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΣ Μενεμένης
Γήπ.:Αμπελοκήπων (πλ.) 17.00
10ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Ηρακλείου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπ.:Ηρακλείου 17.00
Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Καλλιθέας
Γήπ.:Συκεών (Παλαιό) 17.00
Αρης Ξηροποτάμου - Σάντος Πανοράματος
Γήπ.:Ξηροποτάμου 17.00
11ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπ.:Τριλόφου 17.00