ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Νέο πρόγραμμα σαββατοκύριακου 18-19 Μαϊου στην ΕΠΣΜ

Νέο πρόγραμμα σαββατοκύριακου 18-19 Μαϊου στην ΕΠΣΜ

Αγώνες για την Α1, την Α' και τη Β' κατηγορία περιλαμβάνει το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου για την ΕΠΣ Μακεδονίας

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.05.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT (1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)

----------------------------------------

Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου   

Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:17.15

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)

--------------------------------------------------

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου   

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

--------------------------------------------------

Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού    3-0 α.α.

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

--------------------------------------------------

Νίκη Μεσημερίου - Νίκη Κερασιάς    3-0 α.α.

 

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου   

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) - ώρα:17.15

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)

--------------------------------------------------

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής   

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

--------------------------------------------------

ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας    3-0 α.α.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------------

Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------------

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ορφέας Αγ. Τριάδας   

Γήπεδο:Μενεμένης - ώρα:17.15

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης   

Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------------

Νίκη Ηρακλείου - Νίκη Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου   

Γήπεδο:Μακεδονικού - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - Κανάρης

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:17.15

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου. ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Δουβλέκης, Ναζίρης, Παπαδόπουλος Γ., Συμεωνίδης.

 ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:Κωστόπουλος, Λάλλας Κ., Πουλιάσης, Τσαμαντουρίδης.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.05.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF (3η αγωνιστική)

----------------------------------------

Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός   

Γήπεδο:Θέρμης - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής   

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT (1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)

----------------------------------------

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Μακεδονικού - ώρα:17.15

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)

--------------------------------------------------

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστέρας Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

--------------------------------------------------

Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας    

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)

--------------------------------------------------

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)

--------------------------------------------------

ΠΑΟΝ Επιβατών - Εθνικός Πυλαίας   

Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου   

Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

--------------------------------------------------

Μακεδονικός Ασκού - Ακρίτες Συκεών   

Γήπεδο:Ασκού - ώρα:17.15

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός Ιωνίας

Γήπεδο:Μοναστηρίου - ώρα:17.15

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------------

Νέστωρ Οσσας - Δόξα Ασσήρου   

Γήπεδο:Όσσας - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

 

Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου   

Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------------

Αρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου   

Γήπεδο:Ξηροποτάμου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------------

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Φαλήρου   

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

Προοδευτική - Κισσός Χορτιάτη   

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος

Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------------

Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος   

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Αχιλλέας Περαίας - Φοίνικας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Περαίας - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

 

 

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Δρόσος, Κόλτσος, Καφαδάρης, Χατζόπουλος.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 12.00: Μπάνης, Ριζνιοτόπουλος

 

17.00 – 18.00: Ζησόπουλος, Γκόγκος, Σαριδάκης, Κεχαγιά Δ.

X