ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Η κλήρωση της Β' κατηγορίας και του Κυπέλλου

Η κλήρωση της Β' κατηγορίας και του Κυπέλλου

Αναλυτικά τα ζευγάρια του Κυπέλλου αλλά και του Πρωταθλήματος της Β' κατηγορίας

ΚΥΠΕΛΛΟ  1 η αγωνιστική

1 28/9/2019 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 2 28/9/2019 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ 3 28/9/2019 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ - ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ 4 28/9/2019 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ 5 28/9/2019 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 6 28/9/2019 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 7 28/9/2019 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ 8 29/9/2019 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 9 29/9/2019 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 10 29/9/2019 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ 11 29/9/2019 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 12 29/9/2019 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998 13 29/9/2019 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 14 29/9/2019 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

 Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

1 η αγωνιστική

1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 2 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 3 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 5 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 6 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ -

2 η αγωνιστική 

1 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 2 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ -

4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 5 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ -

6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 7 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 -

3 η αγωνιστική

1 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 4 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 6 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 7 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 -

 

 

 

4 η αγωνιστική

1 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 2 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 -

4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ -

7 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ -

5 η αγωνιστική

1 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 3 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ -

4 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 -

6 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 7 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ -

6 η αγωνιστική

1 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ 2 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ -

3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ 4 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 -

5 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ 6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ -

7 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ -

7 η αγωνιστική

1 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ -

3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 4 ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ -

5 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ 6 ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ -

7 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -

8 η αγωνιστική

1 Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ - ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ 2 ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ -

3 Α.Μ.Σ. 25η ΜΑΡΤΙΟΥ - ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017 4 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ -

5 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ 6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ -

7 ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ -

9 η αγωνιστική

1 ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -

3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ TAGS: ΕΠΣ Πιερίας

X