ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Τελικά αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της ΕΠΣΜ

Τελικά αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της ΕΠΣΜ

Διαβάστε όλα τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στα Πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ

 

Ενδιαφέροντες αναμετρήσεις περιελάμβανε το σημερινό πρόγραμμα στα Πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ.

 

Το metrosport.gr σας παρέχει για ακόμα μία φορά όλα τα αποτελέσματα από όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΜ.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

 

Σάββατο 9/2

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η αγων.)

  

ΠΟ Μαλακοπής - Κεραυνός Κολχικού 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αχιλλέας Τριανδρίας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ομόνοια Σίνδου - Εθνικός Σοχού 5-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Καρδίας 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγων.)

 

Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Κανονιέρηδες - Ιωνικός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ελευθεριακός - Μακεδονικός Γέφυρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου - Αίας Ευόσμου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου- Μακεδονικός Ασκού 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΑΣ Νεάπολης - Παύλος Μελάς 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Φιλύρου 0-3 α.α.

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟΝΕ 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ατρόμητος Πλαγιαρίου- Αναγέννηση Ρυσίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Αστέρας Ραιδεστού - Πανόραμα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Νίκη Μεσημερίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Θρίαμβος Παρθενίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ελπίδες Χαλάστρας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Λύκοι Δ. Π. Μελά - Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Ελπίδες Σταυρούπολης- Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Αμπελοκήπων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Αγροτικός Αστέρας υποδομή - Εθνικός Μετεώρων 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Αστραπή Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Νίκη Ηρακλείου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Αστραπή Μεσαίου - Εθνικός Αστέρας 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Προφήτη 3-0

 

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Καβαλαρίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΕ Πυλαίας - Πέρα 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Προοδευτική - Ελπίδες.Θέρμης 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Καλλιθέας 0-3 TEΛΙΚΟ

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΣ Παπάδες - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-3 α.α

 

Αριστοτέλης - Πυρσός Αγ. Τριάδας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΕΝ Αστραπή 3-4 TEΛΙΚΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Ερμής Μηχανιώνας - Μαραθών Υποδομή 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

 

Βορράς - Δόξα Γερακαρούς 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

X