ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Tελικά αποτελέσματα των αγώνων (19 /10) στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Tελικά αποτελέσματα των αγώνων (19 /10) στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλάμβανε το σημερινό πρόγραμμα για τα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας

Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλάμβανε το σημερινό πρόγραμμα για τα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα 

 

Σάββατο 19.10

 

A1 (10η αγωνιστική) 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σίνδου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Φοίνικας Πολίχνης - Παύλος Μελάς 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)


Αίας Ευόσμου – Μελιτέας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ


ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΜΑΣ Αγχιάλου 2-2 TEΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)


ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Λητής 1-1 TΕΛΙΚΟ


Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Διγενής Κρυονερίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ


ΠΑΟ Δορκάδας - Νίκη Ηρακλείου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Κεραυνός Κολχικού - ΑΣ Νεάπολης 3-0 TEΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)


Αριστοτέλης - Μαραθώνας 0-2 TEΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)


Θρίαμβος Παρθενίου - Εθνικός Ευόσμου 1-3 τελικό


Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΓΣ Ηλιούπολης 0-6 ΤΕΛΙΚΟ

 

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ελπίδας 5-2 TEΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)


Αστραπή Νεάπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ


Φίλιππος Ελεούσας - Μακεδονικός Μοναστηρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΕΑ Καρατάσου 6-1 TEΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)


ΠΑΕ Τερψιθέας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Εθνικός Αστέρας 2-3 TEΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)


Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-2 TEΛΙΚΟ


Ατρόμητος Τριαδίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Προοδευτική - ΑΕ Χαριλάου 3-0 TEΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική)

 

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 1-3 TEΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

 

Ερμής Μηχανιώνας - Μαραθών Υποδομή 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ιταλική Ακαδημία - Μ. Αλέξανδρος 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Δόξα Τούμπας 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

 

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - ΠΑΟ Καρτερών 1-1  TEΛΙΚΟ

X