ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 5 Οκτωβρίου στην ΕΠΣΜ

Τελικά αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 5 Οκτωβρίου στην ΕΠΣΜ

Παιχνίδια για την Α1, την Α' και τη Β' κατηγορία περιλάμβανε το σημερινό πρόγραμμα

Παιχνίδια για την Α1, την Α' και τη Β' κατηγορία περιλάμβανε το σημερινό πρόγραμμα και το metrosport.gr σας ενημερώνει τα τελικά αποτελέσματα

 

Αναλυτικά:

 

Σάββατο 5/10

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) (7η αγωνιστική)

 

ΑΟ Καρδίας - Ιωνικός 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ομόνοια Σίνδου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) (4η αγωνιστική)

 

ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ελλήσποντος Μαδύτου - Νίκη Ηρακλείου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Διγενής Κρυονερίου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Λητής 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Κεραυνός Κολχικού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

 

Εθνικός Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης 2-5 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

 

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ελπίδες Σταυρούπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ακρίτες Συκεών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Μακεδών Ευόσμου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Νίκη Ευκαρπίας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 7-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

 

Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Προοδευτική - Αετοί Θεσ/νίκης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

 

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Αχιλλέας Περαίας - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ιωάννης Παπάφης - Δόξα Τριλόφου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

X