ΣΑΒΒΑΤΟ
Α1 (22η αγων.)
Ακρίτες Συκεών - Κεραυνός Κολχικού 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Μαλακοπής - Αναγέννηση Επανομής 3-2 TEΛΙΚΟ
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Παύλος Μελάς 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγων.)
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Εθνικός Μετεώρων 3-1 TΕΛΙΚΟ
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγ. - Δόξα Ρετζικίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αξιός Ανατολικού - Μακεδονικός Γέφυρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωνικός - ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Πολίχνης -Νικόπολη 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγων.)
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Πανόραμα - Ελευθεριακός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ιάσων Αυγής - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Αγ.Παύλου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 6-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αγ. Γεώργιος - ΑΣ Νεάπολης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγων.)
Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου - Χελιδόνια 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Ασκού 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Εθνικός Πυλαίας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγων.)
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αετός Βασιλικών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος 2014 – ΠΑΟΝΕ 0-3 α.α.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγων.)
Εθνικός Μαλγάρων - Φίλιππος Ελεούσας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μαγνησιακός - Νίκη Νεοχωρούδας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ελπίδας - ΑΕ Μαρτίου 3-0 TEΛΙΚΟ
ΑΣ Μενεμένης - Μακεδονικός Μοναστηρίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΜΑΣ Αγχιάλου - Ορφέας Αγ. Τριάδας 1-5 ΤΕΛΙΚΟ
Θρίαμβος Παρθενίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγων.)
Κισσός Χορτιάτη - Ιωάννης Παπάφης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Πυλαίας - Ενωση Συκεών 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίδες Σταυρούπολης - Προοδευτική 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγων.)
Νίκη Ηρακλείου - Λύκοι Δ. Π. Μελά 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ακαδ. Γ. Κούδας - Κανονιέρηδες 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ζ. Ζάχος - Εθνικός Λαγυνών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγων.)
Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αριστοτέλης - Γερμανική Ακαδημία 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πυρσός Αγ. Τριάδας - Μέντεκας Καλαμαριάς 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
5ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγων.)
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ηρακλής Μοδίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Δρυμού - Βρασίδας Βρασνών 1-2 ΤΕΛΙΚΟ