ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής στην ΕΠΣΜ

Τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής στην ΕΠΣΜ

Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα για τα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας

 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ


Αχιλλέας Τριανδρίας - Ομόνοια Σίνδου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Μαραθώνας - Καμπανιακός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ


Θύελλα Περιστερώνα - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ιάσων Αυγής - ΠΟ Μαλακοπής 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Κεραυνός Κολχικού - Μελιτέας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ελευθεριακός 4-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αστραπή Δενδροποτάμου - Αστέρας Αμπελοκήπων 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αίας Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Ρετζικίου - Αξιός Ανατολικού 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Αγ.Παύλου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Ασκού - Ελλήσποντος Μαδύτου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ


ΑΕ Φιλύρου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Δορκάδας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ


Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Βασιλικών - ΠΑΟΝΕ 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ελπίδας - Ελπίδες Χαλάστρας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ομόνοια Σταυρούπολης - Θρίαμβος Παρθενίου 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Εθνικός Μετεώρων - Μαγνησιακός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης  0-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΕΑ Καρατάσου - ΜΑΣ Αγχιάλου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Νίκη Ηρακλείου - Δόξα Δρυμού  1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου  5-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Νέστωρ Οσσας - Δόξα Ασσήρου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αρης Καβαλαρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου δ.δ.
Ηρακλής Μοδίου - Εθνικός Λαγυνών 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διγενής Κρυονερίου - Βρασίδας Βρασνών 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Ποντιακός Πολυδενδρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Καλλιθέας 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ιωάννης Παπάφης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πέρα - Ατρόμητος Τριαδίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ 
ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Πυλαίας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αίολος - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Παπάδες - Αχιλλέας Περαίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αναγέννηση Καλοχωρίου  3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος  2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΣ Αγ. Παύλος 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-6 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Μαραθών Υποδομή 1926 - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 1-4 ΤΕΛΙΚΟ


Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ερμής Μηχανιώνας 15.00

Λιονταράκια Θεσσαλονίκης - Καπετάν Αγρας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ελπίδες Φοίνικα 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Δόξα Γερακαρούς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Καρτερών - Βορράς Αμπελοκήπων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ανω Σταυρού - Μακεδών Ευόσμου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Σχολαρίου - Σάντος Πανοράματος 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

 

 

X