Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟ Καρδίας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ιάσων Αυγής - Κεραυνός Κολχικού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Περιστερώνα – Μαραθώνας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγωνιστική)
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας -Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αίας Ευόσμου – Ελευθεριακός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Γέφυρας - Αστέρας Αμπελοκήπων 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Πενταλόφου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Ηλιούπολης - Κανονιέρηδες 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Αγ.Παύλου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Λητής 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ακρίτες Συκεών - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Δορκάδας - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Μεσημερίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Πανόραμα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Κερασιάς - Αετός Βασιλικών 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΑΟΝΕ 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ομόνοια Σταυρούπολης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
ΑΜΣ Νικόπολη - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Μετεώρων - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Αμπελοκήπων - Φίλιππος Ελεούσας 7-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΕΑ Καρατάσου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Αστραπή Νεάπολης - Αστραπή Μεσαίου 1-5 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Αστέρας - Νίκη Ευκαρπίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Ηρακλείου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
Ενωση Συκεών - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-7 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Νέστωρ Οσσας - Δάφνη Ευαγγελισμού 4-3 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ασσήρου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αρης Ξηροποτάμου - Δράση Αρδαμερίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Κισσός Χορτιάτη - Ιωάννης Παπάφης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Προοδευτική 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ατρόμητος Τριαδίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Πέρα - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Φαλήρου - Αίολος 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Χαριλάου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Μέντεκας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
ΑΟ Θράκης - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΕΝ Αστραπή 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Νεοχωρούδας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 6-0 ΤΕΛΙΚΟ