ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 4/3 στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 4/3 στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα (4 Μαρτίου) των αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας. Αναλυτικά παίζουν οι εξής:

ΚΥΡΙΑΚΗ

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (24η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου - Κεραυνός Κολχικού   1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 Ομόνοια Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων   0-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΟ Κουφαλίων   0-4 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Μετεώρων 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων    3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Πενταλόφου - ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου   0-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΜΣ Νικόπολη   6-0 ΤΕΛΙΚΟ

2ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Φιλύρου  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Αμπελοκήπων - Πανόραμα   0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελλήσποντος Κριθιάς 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟΚ Σταυρού   2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ιάσων Αυγής - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου   4-0 ΤΕΛΙΚΟ

3ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νίκη Ευκαρπίας  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αίας Ευόσμου - Χελιδόνια   1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Σοχού - Μακεδονικός Ασκού   4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αστραπή Δενδροποτάμου - Εθνικός Πυλαίας  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ελλήσποντος Μαδύτου  2-3 ΤΕΛΙΚΟ

 4ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Κρήνης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Φαλήρου - Αετός Βασιλικών  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟΝΕ- Νίκη Κερασιάς  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

ΑΕ Μαρτίου - Φίλιππος Ελεούσας    2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Νίκη Νεοχωρούδας - Μακεδονικός Μοναστηρίου  0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Ελπίδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΣ Μενεμένης - Θρίαμβος Παρθενίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 2ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Αστραπή Νεάπολης  4-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Πυλαίας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ιωάννης Παπάφης 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Αστέρας - Ενωση Συκεών 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Προοδευτική  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Σάντος Πανοράματος - ΠΑΟ Διοικητηρίου   0-2 ΤΕΛΙΚΟ 

ΑΕ Καλλιθέας - Κεραυνός Αγ. Παύλου  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

3ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών - Ατλας Αμπ. Μενεμένης  2-5 ΤΕΛΙΚΟ

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αστέρας Αμπελοκήπων  0-1 TEΛΙΚΟ

Εθνικός Λαγυνών - Κανονιέρηδες  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

4ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Πυρσός Αγ. Τριάδας  - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Γερμανική  Ακαδημία 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ηρακλής Μοδίου  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Βρασίδας Βρασνών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Νέστωρ Οσσας - Διγενής Κρυονερίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δόξα Δρυμού 6-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης - Δάφνη Ακροποτάμου  5-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος  6-0 ΤΕΛΙΚΟ

 2ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΕΝ Αστραπή 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αισχύλος Αγ.Π.-Σ. - Βορράς Αμπελοκήπων   Γήπ.:Αγ. Παύλου 17.00

ΑΣ Παπάδες - ΑΣ Αγ. Παύλος  5-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΕΑ Καρατάσου  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

3ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αναγέννηση Επταπυργίου  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ιταλική Ακαδημία - Ερμής Μηχανιώνας  0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Κανάρης - Μαραθών Υποδομή 1926   5-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Καπετάν Αγρας 0-2 TEΛΙΚΟ

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Αετοί Θεσ/νίκης 2015   0-7 ΤΕΛΙΚΟ

4ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Αετός Ανω Σταυρού  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 ΑΟ Θράκης - Δόξα Γερακαρούς   0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Προφήτη  16.00  

 

X