Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (21η αγωνιστική)
Καμπανιακός - Θύελλα Περιστερώνα 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μελιτέας – Μαραθώνας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σοχού - Φοίνικας Πολίχνης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ομόνοια Σίνδου - Κεραυνός Κολχικού 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Καρδίας - Θερμαϊκός Θέρμης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Ευόσμου - ΠΟ Μαλακοπής 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική)
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΓΣ Ηλιούπολης 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Ρετζικίου 4-3 ΤΕΛΙΚΟ
Κανονιέρηδες - Αίας Ευόσμου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Πενταλόφου - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική
ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Λητής 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕΕ Τούμπας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΕ Φιλύρου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ελλήσποντος Μαδύτου - Ακρίτες Συκεών 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική)
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Επανομής 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΝ Επιβατών - ΑΕ Κρήνης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Πανόραμα 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Κερασιάς - Νίκη Μεσημερίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
Οδυσσέας Κορδελιού - Ομόνοια Σταυρούπολης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Ξηροκρήνης - Θρίαμβος Παρθενίου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ορφέας Αγίας Τριάδας 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
Ελπίδες Σταυρούπολης - Φίλιππος Ελεούσας 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ατλας Μενεμένης - Μακεδονικός Μοναστηρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αγροτ. Αστέρας υποδομή-Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΕ Αμπελοκήπων 0-6 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Δρυμού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Ευκαρπίας - Ενωση Συκεών 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστραπή Μεσαίου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Αστέρας - Νίκη Ηρακλείου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δράση Αρδαμερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Διγενής Κρυονερίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Προφήτη 6-3 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ασσήρου - Ηρακλής Μοδίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αρης Καβαλαρίου - Αρης Ξηροποτάμου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
Κισσός Χορτιάτη - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Πυλαίας – Αίολος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Προοδευτική - Αετοί Θεσ/νίκης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Φαλήρου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
ΑΕ Χαριλάου -- Γερμανική Ακαδημία 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κανάρης - Φοίνικας Καλαμαριάς 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΑΟ Θράκης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
ΑΕΝ Αστραπή - Πυρσός Θεσσαλονίκης 1-8 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Νεοχωρούδας - Κυψέλη Νεάπολης 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΣ Αγ. Παύλος 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ιταλική Ακαδημία 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Πρωταθλήτρια η Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη
Λιονταράκια Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Επταπυργίου - Ερμής Μηχανιώνας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Καπετάν Αγρας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Αετός Ανω Σταυρού - Δόξα Γερακαρούς 1-5 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Σχολαρίου - Βορράς Αμπελοκήπων 3-0 α.α.
Δεν κατέβηκε να παίξει ο Βορράς