Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30η αγων.)
Παύλος Μελάς - Κεραυνός Κολχικού 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Κουφαλίων-Νίκη Μεσημερίου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Επανομής - ΓΣ Ηλιούπολης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ακρίτες Συκεών 4-2 TΕΛΙΚΟ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγων.)
Ελλήσποντος Μαδύτου - Θύελλα Περιστερώνα 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Πυλαίας - Μακεδονικός Λητής 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Ασκού - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-2 TΕΛΙΚΟ
Χελιδόνια-Εθνικός Σοχού 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Ευκαρπίας - Αίας Ευόσμου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Θερμαϊκός Θεσσαλ. - Δόξα Ασσήρου 6-2 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγων.)
Νίκη Κερασιάς - Αναγέννηση Ρυσίου 5-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΝΕ - Αετός Βασιλικών 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Αχιλλέας Περαίας - Μαραθώνας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ορφέας Σουρωτής - Μελιτέας 1-5 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Τριαδίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (25η αγων.)
Φίλιππος Ελεούσας - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Μενεμένης - Νέοι Οδυσσέα 1-5 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ελπίδας - Θρίαμβος Παρθενίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μαγνησιακός - Ολυμπος Δενδροποτάμου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Μαλγάρων - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Νεοχωρούδας - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Μαρτίου - Μακεδονικός Μοναστηρίου 4-3 ΤΕΛΙΚΟ
3ος ΟΜΙΛΟΣ (25η αγων.)
Ακαδ. Νεάπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης 7-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αίολος - Εθνικός Λαγυνών 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Κανονιέρηδες - Ακαδ. Ζ. Ζάχος 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Λύκοι Δ. Π. Μελά - ΔΑΣΩ 5-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Καρτερών 8-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ατλας Αμπ. Μενεμένης -Γ. Κούδας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ομόνοια Σταυρούπολης-Νίκη Ηρακλείου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ (25η αγων.)
Αστέρας Ραιδεστού - Δόξα Τριλόφου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μέντεκας Καλαμαριάς - Ελπίδες Θ.Θέρμης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γερμανική Ακαδημία - Απόλλων Κ. Σχολαρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Χαριλάου - Πυρσός Αγ. Τριάδας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θρίαμβος Ταγαράδων - Αριστοτέλης 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
Πέρα - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
5ος ΟΜΙΛΟΣ (25η αγων.)
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νέστωρ Οσσας - Αρης Ξηροποτάμου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Διγενής Κρυονερίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Βρασίδας Βρασνών 7-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δάφνη Ευαγγελισμού - Ηρακλής Μοδίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF(3η αγων.)
Αναγέννηση Καλοχωρίου – Αίολος Ευόσμου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ - PLAY OFF(3η αγων.)
Πυρσός Θ. - Αγ. Παύλος 5-2 ΤΕΛΙΚΟ