Τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (29/01) στην ΕΠΣΜ
Διαβάστε σχετικά
- Η «ΛΟΓΧΗ» του Πολεμικού Ναυτικού έτοιμη για δράση
- Αφωνοι από το τρομερό boost του κόσμου
- Η αποτυχία, το ανάθεμα, ο Πογέτ και η επόμενη μέρα της Εθνικής
Τι ψάχνεις;
Α1 (20η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης - Μακεδονικός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αχιλλέας Τριανδρίας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παύλος Μελάς - Ομόνοια Σίνδου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ιάσων Αυγής - Ολυμπιακός Κυμίνων αναβολή
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Πενταλόφου - Αίας Ευόσμου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Ευόσμου - Ελευθεριακός 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ελπίδας - Ιωνικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Μελιτέας - Νίκη Ευκαρπίας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Φιλύρου - ΑΜΣ Νικόπολη 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΕ ΤερψιθέαςΕυαγγ. 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Δόξα Ρετζικίου 0-1 TEΛΙΚΟ
Δόξα Αγ.Παύλου - Φοίνικας Πολίχνης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Ηλιούπολης - Ακρίτες Συκεών 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ομόνοια Σταυρούπολης - Χελιδόνια 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ορφέας Σουρωτής - Πανόραμα 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Επανομής - Φοίνικας Καλαμαριάς 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Θύελλα Περιστερώνα - ΑρηςΞηροποτάμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διγενής Μονολόφου - Δόξα Ασσήρου 0-0 TEΛΙΚΟ
ΑρηςΚαβαλαρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Λαγυνών - Μακεδονικός Λητής 0-3 α.α
Δόξα Δρυμού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική)
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Μενεμένης - Ελπίδες Χαλάστρας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Μαγνησιακός - Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Μετεώρων - Κισσός Χορτιάτη 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αγ. Γεώργιος - Αισχύλος Αγ.Π.Σ. 4-0 TEΛΙΚΟ
Εθνικός Αστέρας - ΕνωσηΣυκεών 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωάννης Παπάφης - Προοδευτική 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ακαδ. Γ. Κούδας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αίολος - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ντίνος Κούης - Λύκοι Δ. Π. Μελά 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Μ. Αλέξανδρος 2014 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Σάντος Πανοράματος 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Αχιλλέας Περαίας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Χαριλάου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διγενής Κρυονερίου - Βρασίδας Βρασνών 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΜΑΣ Στίβου - Ηρακλής Μοδίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σοχού - Φοίνικας Σχολαρίου αναβολή
Δάφνη Ευαγγελισμού - Νέστωρ Οσσας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Αετός Ανω Σταυρού 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγωνιστική)
Νέα Πολιτεία- Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αγροτικός Αστέρας 0-7 ΤΕΛΙΚΟ
Δάφνη Ακροποτάμου - Μακεδών Ευόσμου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ακ. Νεάπ./Μακεδονικός
Γήπ.:Τριανδρίας 18.30
ΑΣ Αγ. Παύλος - Πρ.Θύελλα αναβολή
Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Καρτερών 3-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Καπετάν Αγρας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Μηχανιώνας - Κανάρης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Επταπυργίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Παπάδες - Αγιος Ιωάννης Χρυσόστομος 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Δόξα Λακκιάς 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αετοί Θ. 2015 - Γερμανική Ακαδημία 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Δράση Αρδαμερίου - Μελισσουργός 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Εθνικός Προφήτη 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Δόξα Γερακαρούς 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονία Καλαμωτού - ΑΕ Μαρτίου 1-5 TEΛΙΚΟ
Ενημερωθείτε πρώτοι για όλα τα τελεταία νέα, απευθείας στο email σας