Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (32η αγωνιστική)
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (29η αγωνιστική)
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Αμπελοκήπων - Αξιός Ανατολικού 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ελευθεριακός - Ιωνικός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (29η αγωνιστική)
Νίκη Ευκαρπίας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Δόξα Αγ.Παύλου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Νεάπολης - ΓΣ Ηλιούπολης 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Φιλύρου - Χελιδόνια 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μελιτέας - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΜΣ Νικόπολη - Ακρίτες Συκεών 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Δόξα Ρετζικίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Φοίνικας Πολίχνης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
3ος ΟΜΙΛΟΣ (29η αγωνιστική
Αστέρας Ραιδεστού - Ορφέας Σουρωτής 3-4 TEΛΙΚΟ
Νίκη Κερασιάς - Πέρα 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟΝΕ 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Φοίνικας Καλαμαριάς 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αναγέννηση Ρυσίου 5-3 ΤΕΛΙΚΟ
Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Τριαδίου - Πανόραμα 7-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγωνιστική)
Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΣ Μενεμένης 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγωνιστική)
Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Μετεώρων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Καλλιθέας - Κισσός Χορτιάτη 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ενωση Συκεών - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Προοδευτική - Ελπίδες Σταυρούπολης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωάννης Παπάφης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αριστοτέλης - Εθνικός Αστέρας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγωνιστική)
Ελλήσποντος Κριθιάς - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγωνιστική)
Αχιλλέας Περαίας - Σάντος Πανοράματος 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μέντεκας Καλαμαριάς - Μέγας Αλέξανδρος 2014 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Θρίαμβος Ταγαράδων - Δόξα Τριλόφου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη 8-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (26η αγωνιστική)
Ηρακλής Μοδίου - Βρασίδας Βρασνών 3-5 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Σχολαρίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νέστωρ Οσσας - Διγενής Κρυονερίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ανω Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΜΑΣ Στίβου 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σοχού - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Εύοσμος 2006 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Νέων Σίνδου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μακεδών Ευόσμου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Φίλιππος Ελεούσας - Δάφνη Ακροποτάμου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
Ακαδ. Νεάπολης - ΑΟ Θράκης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κυψέλη Νεάπολης – Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΑΟ Καρτερών 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Αγ. Παύλος - Καπετάν Αγρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΑΟΚ Πολίχνης 5-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική)
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Κανάρης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Μηχανιώνας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Επταπυργίου - Δόξα Λακκιάς 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Παπάδες - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 0-6 ΤΕΛΙΚΟ