ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (14/01) στην Ε.Π.Σ.Μ.

τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής (14/01) στην Ε.Π.Σ.Μ.

Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα 14 Ιανουαρίου για τα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας. Αναλυτικά παίζουν οι εξής:

 Α1 (17η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-5 ΤΕΛΙΚΟ

 

Κεραυνός Κολχικού - Νίκη Μεσημερίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

 Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ Κουφαλίων  1-0 ΤΕΛΙΚΟ 

 

 ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Επανομής    2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΓΣ Ηλιούπολης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας   0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγ. - ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου   2-0 TEΛΙΚΟ

 

 Δόξα Πενταλόφου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων    2-3 ΤΕΛΙΚΟ

 Εθνικός Μετεώρων - Ιωνικός  0-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδονικός Γέφυρας  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

2ος ΟΜΙΛΟΣ (16η αγωνιστική)

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας    1-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Κριθιάς   1-3 ΤΕΛΙΚΟ

 Αγ. Γεώργιος - Αρης Καβαλαρίου    1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 ΑΕ Φιλύρου - ΑΕ Αμπελοκήπων    1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Ελλήσποντος Μαδύτου   2-2 TEΛΙΚΟ

 

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Ασκού   0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

 Εθνικός Σοχού - Χελιδόνια   3-2 ΤΕΛΙΚΟ

 Αίας Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας   0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

 Δόξα Ασσήρου - Θερμαϊκός Θ. 1-5 ΤΕΛΙΚΟ

4ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)

Αετός Βασιλικών - ΠΑΟΝΕ 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 Μαραθώνας - Αχιλλέας Περαίας  4-2 ΤΕΛΙΚΟ

 Μελιτέας - Ορφέας Σουρωτής   1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΑΣ Μενεμένης   4-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Αγροτικός Αστέρας 2016 - Εθνικός Μαλγάρων  5-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ορφέας Αγ. Τριάδας - Νίκη Νεοχωρούδας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΕ Μαρτίου   1-3 ΤΕΛΙΚΟ

2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Σάντος Πανοράμ. - Κισσός Χορτιάτη   1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Σταυραετός Ευξειν.- ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

 ΑΕ Καλλιθέας - Προοδευτική   2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Εθνικός Αστέρας - Κεραυνός Αγ. Παύλου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΑΕΕ Τούμπας - Ενωση Συκεών   6-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ελπίδες Σταυρούπολης - Ιωάννης Παπάφης  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Πυλαίας  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Εθνικός Λαγυνών - Αίολος  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

ΠΑΟ Καρτερών - Αστέρας Αμπελοκήπων   1-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

 Νίκη Ηρακλείου - Ομόνοια Σταυρούπολης   1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - Αστέρας Ραιδεστού  2-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Μέντεκας Καλαμαριάς  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Πυρσός Αγ. Τριάδας  - ΑΕ Χαριλάου    3-5 ΤΕΛΙΚΟ

 

 5ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική)

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς   1-0 ΤΕΛΪΚΟ

 

Αρης Ξηροποτάμου - Νέστωρ Οσσας  2-5 ΤΕΛΙΚΟ

 

 Διγενής Κρυονερίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου    1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 Ηρακλής Μοδίου - Δάφνη Ευαγγελισμού  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Δάφνη Ακροποτάμου   3-0 α.α.

 

 Αναγέννηση Καλοχωρίου - Εθνικός Ευόσμου  4-0 ΤΕΛΙΚΟ

 Αναγέννηση Προχώματος - Αίολος Ευόσμου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Πυρσός Θ. - Αισχύλος Αγ.Π.Σ.  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

 ΕΑ Καρατάσου - Βορράς Αμπελοκήπων  6-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

 Αγ. Παύλος - ΠΑΟΚ Πολίχνης   Γήπ.:Ασβεστοχωρίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Κυψέλη Νεάπολης  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου - Κανάρης   1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 Καπετάν Αγρας - Ερμής Μηχανιώνας   1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

 Μαραθών Υποδομή- Χαρίλαος Επαμεινώνδας  0-4 ΤΕΛΙΚΟ

 Ελπίδες Φοίνικα  - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος   3-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

 4ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγωνιστική)

 Μ.Αλέξ. Ν. Απολλωνίας - Δόξα Γερακαρούς   0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

 Αετός Α. Σταυρού - Εθνικός Προφήτη   0-1 ΤΕΛΙΚΟ

X