Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
ΑΕ Ευόσμου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Καμπανιακός - ΠΟ Μαλακοπής 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μελιτέας - Ιάσων Αυγής 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ομόνοια Σίνδου - Θύελλα Περιστερώνα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μαραθώνας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σοχού - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Καρδίας - Κεραυνός Κολχικού 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
ΓΣ Ηλιούπολης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Αγ.Παύλου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Πενταλόφου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστρ.-Αστέρας Αμπελοκήπων 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Δορκάδας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Ασκού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Πανόραμα - ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Μεσημερίου - Νίκη Κερασιάς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού 6-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Θρίαμβος Παρθενίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ελπίδας - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ελπίδες Χαλάστρας 5-1 ΤΕΛΙΚΟ
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Φίλιππος Ελεούσας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΜΑΣ Αγχιάλου 5-2 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Μετεώρων - Αγροτικός Αστέρας 2016 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΜΣ Νικόπολη - Μαγνησιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αστραπή Νεάπολης 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ενωση Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-6 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Ηρακλείου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Μεσαίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νέστωρ Οσσας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Προφήτη - Βρασίδας Βρασνών 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Λαγυνών 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ασσήρου - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Κισσός Χορτιάτη 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πέρα - ΑΕ Πυλαίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Προοδευτική 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Δόξα Τριλόφου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Καλαμαριάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αχιλλέας Περαίας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αναγέννηση Προχώματος 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-5 ΤΕΛΙΚΟ
3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
Μαραθών Υποδομή 1926 - Καπετάν Αγρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Φοίνικα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Επταπυργίου - Λιονταράκια 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
ΠΑΟ Καρτερών - Σάντος Πανοράματος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Σχολαρίου - Αετός Ανω Σταυρού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ