ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 11/3 στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Τελικά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 11/3 στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Αγώνες σε όλες τις κατηγορίες περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα (11 Μαρτίου) για τα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας. Αναλυτικά παίζουν:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η (αγων.)

Κεραυνός Κολχικού - Αναγέννηση Επανομής   3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Ευόσμου   0-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ακρίτες Συκεών  4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (21η (αγων.)

Εθνικός Μετεώρων - Μακεδονικός Γέφυρας  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου - Ελπίδες Χαλάστρας   3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Νικόπολη - Αναγέννηση Χαλκηδόνας  1-3 ΤΕΛΙΚΟ

2ος ΟΜΙΛΟΣ (24η (αγων.)

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Δορκάδας 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Φιλύρου - Ιάσων Αυγής   1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αστραπή Μεσαίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αρης Καβαλαρίου - ΑΣ Νεάπολης  0-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟΚ Σταυρού - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η (αγων.)

Θύελλα Περιστερώνα - Νίκη Ευκαρπίας   4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Ασκού - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Πυλαίας - Αίας Ευόσμου   0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ελλήσποντος Μαδύτου - Αστραπή Δενδροποτάμου  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Λητής  2-0 ΤΕΛΙΚΟ

4ος ΟΜΙΛΟΣ (20η (αγων.)

Μαραθώνας - ΑΕ Φαλήρου   2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αετός Βασιλικών - Νίκη Κερασιάς   2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (19η (αγων.)

Φίλιππος Ελεούσας - Μακεδονικός Μοναστηρίου  3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ορφέας Αγ. Τριάδας - ΑΕ Μαρτίου  3-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Μαλγάρων  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Δόξα Ελπίδας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΣ Μενεμένης  4-0 ΤΕΛΙΚΟ

2ος ΟΜΙΛΟΣ (20η (αγων.)

Ελπίδες Σταυρούπολης - Κισσός Χορτιάτη  4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αστραπή Νεάπολης - ΑΕΕ Τούμπας  2-4 ΤΕΛΙΚΑ

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Καλλιθέας 3-4 ΤΕΛΙΚΟ

Προοδευτική - ΠΑΟ Διοικητηρίου  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

3ος ΟΜΙΛΟΣ (20η (αγων.)

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου  5-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ατλας Αμπ. Μενεμένης -  Ζ. Ζάχος  3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Λύκοι Δ. Π. Μελά - ΠΟ Ξηροκρήνης   3-1 ΤΕΛΙΚΟ

4ος ΟΜΙΛΟΣ (20η (αγων.)

Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου - Δόξα Τριλόφου  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γερμανική Ακαδημία - Μέντεκας Καλαμαριάς  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

5ος ΟΜΙΛΟΣ (19η (αγων.)

Ηρακλής Μοδίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου  0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Βρασίδας Βρασνών - Δάφνη Ευαγγελισμού  3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Διγενής Κρυονερίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου   1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αρης Ξηροποτάμου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Δρυμού - Νέστωρ Οσσας   1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (16η (αγων.)

Εθνικός Ευόσμου - Ντίνος Κούης   2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αναγέννηση Προχώματος - Μακεδών Ευόσμου   0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αίολος Ευόσμου 2014 - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

2ος ΟΜΙΛΟΣ (17η (αγων.)

ΕΑ Καρατάσου - Παπάδες  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΑΟΚ Πολίχνης   Γήπ.:Αμπελοκήπων (πλ.) 17.00

Αισχύλος Αγ.Π.Σ. - Κυψέλη Νεάπολης 8-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕΝ Αστραπή - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 7-0 ΤΕΛΙΚΟ

Αγ. Παύλος - Πυρσός Θ. Γήπ.:Ασβεστοχωρίου 16.00

3ος ΟΜΙΛΟΣ (17η (αγων.)

Καπετάν Αγρας - Κανάρης  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ερμής Μηχανιώνας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ιταλική Ακαδημία - Αγ. Ιωάννης Χρυσόστομος 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ελπίδες Φοίνικα 2011   0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Μαραθών Υποδομή - Αετοί Θ. 2015   3-3 ΤΕΛΙΚΟ

4ος ΟΜΙΛΟΣ (17η (αγων.)

Εθνικός Προφήτη - ΑΟ Θράκης  3-0 α.α.

 

 

X