ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ :

Αυτοί σφυρίζουν σε Τούμπα, Περιστέρι και Πηγάδια

Αυτοί σφυρίζουν σε Τούμπα, Περιστέρι και Πηγάδια

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στους αγώνες της 13ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Super League Σουρωτή

Oρίστηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες της 13ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Super League Σουρωτή.

 

Στην αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την ΑΕΛ την Κυριακή (9/12, 19:30) στην Τούμπα θα σφυρίξει ο Κώστας Κοτσάνης του συνδέσμου Δράμας με βοηθούς τον Ηλία Κωνσταντίνου από τον σύνδεσμο Πρέβεζας-Λευκάδας και τον Ανδρέα Φωτόπουλο από την Αθήνα. Τέταρτος διαιτητής ο Αγγελος Ευαγγέλος από τον σύνδεσμο Αθηνών. 

 

Στο ματς του Ατρομήτου με τον Αρη την Κυριακή (9/12, 19:00) στο Περιστέρι ορίστηκε ο Αριστομένης Κουτσιαύτης του συνδέσμου Αρτας με βοηθούς τους Κώατα Ψαρρή από τη Ζάκυνθο και τον Κώστα Κωνστάντιο από την Εύβοια. Τέταρτος διαιτητής ο Φώτης Φωτιάδης του συνδέσμου Καστοριάς.

 

Το παιχνίδι της Ξάνθης με τον Ολυμπιακό την Κυριακή (9/12, 15:30) στα Πηγάδια θα διευθύνει ο Θανάσης Τζήλος του συνδέσμου Λάρισας με βοηθούς τους Ράινχαρντ Μπούξμπαουμ από τον σύνδεσμο Ανατολικής Αττικής και τον Δημήτρη Γκάγκα από τη Λάρισα. Τέταρτος διαιτητής ο Γιώργος Βρέσκας του συνδέσμου Πιερίας. 

 

Αναλυτικά οι ορισμοί:

 

Σάββατο (8/12)

 

17:15 Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Παπαδάκης (Ηρακλείου), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

4ος: Φωτιάς (Πέλλας)

 

19:30 ΑΕΚ-Λαμία

Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Δημόπουλος (Δυτικής Αττική)

4ος: Σέζος (Κιλκίς)

 

Κυριακή (9/12)

 

15:30 Ξάνθη-Ολυμπιακός

Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής), Γκάγκας (Λάρισας)

4ος: Βρέσκας (Πιερίας)

 

17:15 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής), Αλεξέας (Μεσσηνίας)

4ος: Κουμπαράκης (Θράκης)

 

19:00 Ατρόμητος-Άρης

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)

Βοηθοί: Ψαρρής (Ζακύνθου), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)

 

19:30 ΠΑΟΚ-ΑΕΛ

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας Λευκάδας), Φωτόπουλος (Αθηνών)

4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)

 

Δευτέρα (10/12)

 

19:00 Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Μεϊντάνας (Αχαΐας)

4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

 

19:30 Πανιώνιος-Λεβαδειακός

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Μωυσιάδης (Ηπείρου)

4ος: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

 

X