Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League.
Το δευτεριάτικο (5/12, 15:00) παιχνίδι του Αρη με την Καλλονή θα διευθύνει ο Απόστολος Σημαιάκης του συνδέσμου Χαλκιδικής με βοηθούς τους Νικόλαο Σάββα (Σερρών) και Αθανάσιο Μαλανδρή (Χαλκιδικής). Τέταρτος, ο Γιάννης Γκουγκούδης από τις Σέρρες.
Στον αγώνα του Παναιγιάλειου με τον Αγροτικό Αστέρα, θα σφυρίξει ο Δημήτρης Γκοβέσης του συνδέσμου Αρκαδίας με βοηθούς τους Κωνσταντίνο Τριανταφύλλου (Αρκαδία) και Κωνσταντίνο Καλαμπόκη (Αιτωλοακαρνανίας). Τέταρτος, ο Μιχάλης Ματσούκας από την Αιτωλοακαρνανία.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Τζάνης (Τρικάλων), Διαμάντης (Έβρου)
4ος: Μάντζιος (Ηπείρου)
Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Διαιτητής: Γκοβέσης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)
4ος: Ματσούκας (Αιτ/νίας)
Σπάρτη – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Διαιτητής: Μιχελής (Πειραιά)
Βοηθοί: Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Καρβούνης (Μεσσηνίας)
4ος: Νίκας (Μεσσηνίας)
Πανθρακικός – Κισσαμικός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
Διαιτητής: Τζουμαλάκης (Σερρών)
Βοηθοί: Ζιγκερίδης (Σερρών), Κούλα (Ξάνθης)
4ος: Κυριαζίδης (Έβρου)
ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός (15:00, Γήπεδο Μάλεμε)
Διαιτητής: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μαυρουδής, Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Λαμία – Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Διαιτητής: Φώτης (Εύβοιας)
Βοηθοί: Σοφός, Παγούρας (Βοιωτίας)
4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο «Γρ. Λαμπράκης»)
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής), Τζιλίρης (Πειραιά)
4ος: Αντιπαριώτης (Αν. Αττικής)
Άρης – Καλλονή (15:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)
Διαιτητής: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
4ος: Γκουγκούδης (Σερρών)
Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου
ΑΟ Τρίκαλα – ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Πάτρας, Η. Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)